У Полтаві провалили тендер на капремонт скверу із урнами за 7000 грн — пропозиції обох учасників відхилили

УЖКГ Полтави знайшло однакові помилки в обох пропозиціях щодо капремонту скверу на Леваді із урнами за 7000 грн і відхилило їх

Управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому відхилило усі пропозиції щодо капітального ремонту скверу на провулку Рибальському. Обидва учасники закупівлі припустилися помилок. Відповідний тендер буде скасовано і, вірогідно, оголошено новий. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Нагадаємо, тендер на капремонт скверу у провулку Рибальському, що на Леваді, УЖКГ оголосило 10 серпня. Очікувану вартість робіт визначили на рівні 5,7 млн грн, а строки виконання — до 20 грудня 2018 року. Роботи мали виконувати за проектом ФОП Мурзи Яни Геннадіївни, яка отримала за це 30 тис. грн.

На тендер заявилося двоє учасників — «фаворитів влади» серед підрядників, які завищили ціну на матеріали та елементи майбутнього скверу. Зокрема, вони втричі завищили вартість плитки для скверу, вписали до кошторису лавки по 30 тис. грн та урни по 7 тис. грн, а також завищили вартість елементів моторик-парку.

Тендерний комітет перевірив документи учасників і в обох знайшов порушення. У поданих документах вони припустилися помилок, що стало причиною відхилення їхніх пропозицій. При цьому помилки конкурентів подекуди були однакові аж до мільйонної долі у числах.

ТОВ «Градбуд ЛТД»:

 1. Не надав розрахунок загальновиробничих витрат до локальних кошторисів.
 2. У довідці про технічні можливості (механізми, обладнання тощо), які планується орендувати або залучити у інших осіб, відсутній короткий опис по кожному найменуванню техніки, а також не вказані установка для зварювання ручного дугового (постійного струму) та бурильно-кранова машина.
 3. У довідці про відсутність підстав для відхилення тендерної пропозиції відсутня інформація про наявність антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми, а також немає листа-пояснення причин відсутності програми та уповноваженого.
 4. Занизив обсяг видалення пнів на нуль три мільярдних кубічних метрів. Замість 0,65316667 м³ вказав 0,653166667 м³.
 5. Завищив обсяг піску на нуль цілих три мільярдні кубічних метрів. Замість 0,25604133 м³ вказав 0,256041333 м³.
 6. Допустив формальні (несуттєві) помилки щодо відсутності підписів та печаток на окремих сторінках.

ФОП Оганезян Карина Георгіївна:

 1. Не надала розрахунок загальновиробничих витрат до локальних кошторисів.
 2. Не надала розрахункову вартість експлуатації 1 машино-години машин.
 3. Не надала розрахунок показника адмінвитрат будівельної організації.
 4. У довідці про власні технічні можливості (механізми, обладнання тощо) та ті, які планується орендувати або залучити у інших осіб, відсутній короткий опис по кожному найменуванню техніки, а також не вказані установка для зварювання ручного дугового (постійного струму) та бурильно-кранова машина.
 5. У довідці про відсутність підстав для відхилення тендерної пропозиції відсутня інформація про наявність антикорупційної програми та уповноваженого з антикорупційної програми, а також немає листа-пояснення причин відсутності програми та уповноваженого.
 6. Занизила обсяг видалення пнів на нуль цілих три мільярдних кубічних метрів. Замість 0,65316667 м³ вказала 0,653166667 м³.
 7. Завищила обсяг піску на нуль цілих три мільярдні кубічних метрів. Замість 0,25604133 м³ вказала 0,256041333 м³.
 8. Допустила формальні (несуттєві) помилки щодо відсутності підписів та печаток на окремих сторінках.

У результаті тендерний комітет дійшов висновку, що пропозиції учасників не відповідають кваліфікаційним критеріям, а їхні тендерні пропозиції не відповідають умовам тендерної документації. Тому пропозиції одностайно вирішили відхилити.

Далі, за правилами, тендер мають скасувати. Якщо управління має наміри виконати капремонт скверу, то закупівлю повинні провести наново.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»