У Полтаві протидіятимуть незаконному обігу наркотичних засобів

У Полтавській міській раді обговорили протидію незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

В Україні гостро стоїть проблема наркоманії та незаконного обігу наркотиків. Вона стосується і Полтави. За статистикою, п’ята частина всіх наркозалежних людей — це школярі. 60% — це молоді люди у віці від 16-ти до 30-ти років. 30% — люди старші 30-ти. 

Для напрацювання шляхів вирішення питання у міськраді провели нараду. Серед учасників представники депутатського корпусу, волонтерських організацій, соціальних служб, правоохоронних органів, лікарі та громадськість. 

Обговорення проблематики Обговорення проблематики

— Є багато шляхів реалізації проектів з запобігання наркоманії, проте, на жаль, у місті не було загального підходу. Це важливо боротись із проблемою комплексно та відкрито. По завершенню засідання, нам дали електронну пошту, куди кожен з учасників зможе надати свої пропозиції, — зазначив депутат Полтавської міської ради від фракції БПП «Солідарність» Олександр Глазов.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко відмітив, що треба звертати увагу на проблему і переходити від теорії до практики, борючись не лише із наслідками, а й запобігати їй:

— Знаю, кожен з вас робить величезний внесок у реалізацію проектів направлених запобіганню розповсюдженню наркотичних засобів. Особливо звертаюсь до присутньої тут патрульної поліції та прошу більш жваво реагувати на випадки розміщення реклами наркотиків. Якщо є якісь питання, чи потреби озвучуйте, будемо з ними боротись гуртом.

Олексій Чепурко Олексій Чепурко

У підсумку учасники заходу вирішили створити міську програму по боротьбі з розповсюдженням наркотичних речовин. Соціальна профілактика, популяризація здорового способу життя та об’єднання зусиль — основні напрями, які місто має взяти за основу.

Людмила Бойченко Людмила Бойченко

— Ми з вами розуміємо, що від результативності нашої суспільної боротьби залежить життя та безпека полтавців. Ми маємо суспільно розробити план щодо поліпшення ситуації в нашому місті, — підсумувала роботу заходу заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Бойченко.

Прес-служба Полтавської міської ради