У Полтаві пройшов Другий міський Форум волонтерів

Нагородження учасників проекту «Робимо світ кращим» Нагородження учасників проекту «Робимо світ кращим»

Вчора у Полтаві відбувся Другий Форум волонтерів під гаслом «Хочеш змінити світ — зміни себе!» На нього завітали 120 представників з 26 волонтерських загонів міста, які працюють у навчальних закладах різних рівнів акредитації та громадських організаціях, а також бажаючі займатися волонтерською діяльністю.

Учасників Форуму привітала директор Полтавського міського центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді Ольга Буднікова. 

— Мета нашого Форуму — обмін досвідом, обговорення сфер суспільного життя, що потребують допомоги волонтерів, можливість підняти нагальні питання, з якими стикаються волонтери під час своєї діяльності, сприяння популяризації волонтерського руху, — говорить Ольга Буднікова.

Учасники Форуму переконані, що волонтери є потужною силою, яка спроможна розпочати позитивні зміни в громаді й суспільстві в цілому. Третьокурсниця Української медичної стоматологічної академії, представниця волонтерського загону «Єдність», Юлія Заяць вважає, що подібні заходи варто проводити частіше: 

— На таких Форумах ми відкриваємо для себе нові напрямки волонтерської роботи, вдосконалюємося, і це сприяє нашій самореалізації. Я вважаю, що такі Форуми є дуже важливими в нашій волонтерській діяльності.

Третьокурсниця Української медичної стоматологічної академії, представниця волонтерського загону «Єдність» Юлія Заяць Третьокурсниця Української медичної стоматологічної академії, представниця волонтерського загону «Єдність» Юлія Заяць

Учасників Форуму привітали почесні гості та досвідчені спікери — волонтер Корпусу миру Анна Рудницька, радник виконавчого директора з питань політики та адвокації БО «Світло надії» Надія Тимошенко, тренер національної параолімпійської збірної команди України з плавання Ілля Калайда та інші.

Робота в групах Робота в групах

Під час Форуму учасники мали можливість працювати в групах за напрямками волонтерської роботи, де обмінювалися досвідом, навчалися працювати з різними категоріями населення, розширювали свої знання щодо особливостей роботи з дітьми й молоддю пільгових категорій, дізнавалися про цікаві форми роботи, які можна використовувати у волонтерській діяльності. 

Під час проведення Форуму Під час проведення Форуму

Учасники Форуму Учасники Форуму

Вперше у рамках Форуму провели конкурс волонтерських проектів «Робимо світ кращим». 12 загонів представили свої проекти різної тематики на розгляд організаторів. Ольга Буднікова відзначила, що всі вони варті уваги та вручила сертифікати на їхню реалізацію за підтримки міської влади.

Організатори Форуму впевнені — небайдужих людей, які хочуть приєднатися до волонтерського руху, з кожним роком у Полтаві буде все більше!

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради