У Полтаві пройде ретро-бал

7 травня о 10:00 в дискотечно-виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться комплекс заходів для учасників ретро-клубу ПМБК, представників ретро-клубів міста та Полтавського регіону, для реалізації творчого потенціалу людей поважного віку.

Ретро-клуб ПМБК проводить Перший в м. Полтава Відкритий конкурс-фестиваль клубів «Ретро» історичного та спортивно-бального танцю.

Директор фестиваль-конкурсу – Гусєв С.П., співорганізатор – Сотник Л.О.

Фестиваль-конкурс має на меті створити атмосферу дружнього творчого спілкування та залучення до кола учасників ретро-клубів поціновувачів танцювального мистецтва, а також урізноманітнення форм корисного дозвілля.

В програмі заплановані конкурсні виступи як сольних виконавців, так і танцювальних колективів. Учасники, вікова категорія яких від 50 років, продемонструють свої творчі здобутки у п’яти номінаціях: бальна хореографія, естрадна хореографія, народна хореографія, історична хореографія народів світу та вільна танцювальна категорія.

Журі конкурсу:

1. Горголь Петро Степанович – професор кафедри хореографії Полтавського національного педагогічного університету ім..В.Г.Короленка;

2. Ночна Наталія Іванівна – директор Миргородського будинку культури;

3. Таскіна Людмила Леонідівна – Заст. директора з НВР Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3;

4. Лобко Людмила Павлівна – керівник зразкового колективу «Ритм»;

5. Троян Микола Дмитрович – керівник танцювального колективу «Світанок – ветерани».

О 15:00 – традиційний весняний ретро-бал «У ритмах юності».

Гості дійства матимуть змогу відпочити у святковій, приємній атмосфері, долучитися до танців під знайомі мелодії, побачити показові виступи переможців фестивалю-конкурсу.

0-02