У Полтаві пройде акустично-поетичний вечір на честь жінки, яку покинули заради Бога

18 лютого о 18:00 у приміщенні ДК ПТМЗ (вул. Павленківська пл. 1) відбудеться вечір поета Зази Пауалішвілі та музикантки Христини Халімонової.

Заза Пауалішвілі — поет та фотограф з Києва. Він — учасник багатьох літературних фестивалів та поетичних читань: «Форум видавців» у Львові, «Meridian Czernowitz», «Гогольфест», «Трипільське коло», «Бандерштат», «Захід», «Країна Мрій» та ін. Його називають одним із семи імен з «наймолодшого поетичного покоління». 

У 2013 році Заза став лауреатом літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» за збірку «Реґіна Ольсен» (вийшла друком у травні 2015 року). Поезії автора перекладалися англійською, німецькою та польською мовами.

У квітні 2016 року в рамках серії презентацій «Сім міст Реґіни Ольсен», поет відвідав Ужгород, Тернопіль, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ, Луцьк та Львів.

Реґіна Ольсен, яка дала ім’я збірці, — наречена датського філософа Сьорена К’єркеґора. Останній був заручений із нею, проте покинув кохання свого життя, бо ж вважав, що стосунки з жінкою не дозволять йому шукати Бога, а відтак, й істину.

— Це така жертва. Коли людина жертвує тим, що йому дуже дороге, близьке, для того, щоб досягнути якихось цілей, абсолютно неземних і, на перший погляд, здається, недосяжних, — пояснював автор на презентації книги у Чернівцях.

Заза ПауалішвіліЗаза Пауалішвілі

Збірка поета Збірка поета

Христина Халімонова — співачка, композиторка, авторка і виконавиця пісень, фронтвумен київського гурту «X.O.». Була учасницею літературних і музичних фестивалів «Трипільське коло», «Гогольфест», «Бандерштат», «Книжковий Арсенал», «КобзАрт», «ШеФест», «Ї», «Форум видавців» та інші. 

У Полтаві Заза Пауалішвілі та Христина Халімонова виступатимуть вперше. Захід складатиметься з двох окремих блоків — поетичного та музичного.

Вартість квитка: 30 грн (передпродаж у магазині «Настільні ігри» ТЦ «Злато Місто» — 20 грн).

У разі додаткових запитань — 050-521-29-30 (Ірина).

Роман ПОВЗИК, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»