У Полтаві презентують перший курс з мови програмування Python

19 жовтня о 18:00 у офісі Beetroot Academy (проспект Миру, 36) пройде презентація першого у Полтаві курсу з вивчення мови програмування Python.

Python — одна з найпопулярніших мов програмування. Її розробку почав голландець Гвідо Ван Россум ще в середині 1990-х років. У професійному середовищі він відомий як «доброзичливий довічний диктатор», який продовжує спостерігати за процесом її розробки та, за необхідності, приймає остаточне рішення щодо дизайну мови.

Сама ж мова названа на честь програми «Літаючий Цирк Монті Пайтона», фанатом якої є Россум.

Python дуже популярна серед науковців. Успішно використовується в таких галузях як біологія, обчислювальна хімія, біоінформатика, генетика, обчислювальна математика і статистика, астрономія, економіка.

За даними ІТ-порталу DOU, липні-серпні цього року зарплати київських програмістів, які працюють на Python, коливаються від 500 до 3200 доларів на місяць.

У четвер у офісі Beetroot Academy пройде презентація перших навчальних курсів з цієї мови. 

Викладачем стане Олег Корх. Він почав програмувати ще зі школи і вже у 16 років отримав перші гроші за розробку. Олег 8 років викладав в університеті, а останні 10 років пише на мовах Python і Django. Має досвід роботи з CoffeeScript, JavaScript, Vue.js, LaTeX, Docker, Pyramid, Flask, PostgreSQL, Redis.

Анна Куриленко (справа) Анна Куриленко (справа)

Локальний менеджер Beetroot Academy Анна Куриленко говорить, що одна з цілей цієї ініціативи — дати можливість молодим полтавцям реалізувати себе, використовуючи цей інструмент:

— Полтавці не повинні відставати від сучасної ІТ-розробки. Програмування стирає межі між містами і навіть країнами. Тому хочеться, щоб молодь максимально використовувала можливості Python у своїх майбутніх проектах і могла заробляти на життя програмуванням.

Нагадаємо, у вересні менеджер з розвитку цієї ІТ-школи Аксель Нордфельдт провів лекцію про принципи та цінності інженера, винахідника та підприємця Ілона Маска. А у серпні компанія організувала чотири перегляди документального серіалу про видатних дизайнерів сучасності — «Абстракція: мистецтво дизайну».

Вхід вільний. Але організатори просять попередньо зареєструватися за посиланням.

Роман ПОВЗИК