У Полтаві прес-секретарів судів області навчали ефективній роботі зі ЗМІ та у Facebook

8 листопада в приміщенні Апеляційного суду Полтавської області відбувся тренінг для прес-секретарів судів області. Його теми — ефективна робота як зі ЗМІ, так і з особистими та публічними сторінками у Facebook.

Підготовка до заходу розпочалася ще наприкінці вересня. 

Організатори говорять, що суди мають задовольняти запит громадськості щодо відкритості та прозорості. Тому прес-секретарям необхідно вчитися налагоджувати комунікацію на тих майданчиках, де сидить аудиторія. 

Тренерами виступили журналістка філії ПАТ «НСТУ» «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Ольга Гриненко та PR-стратег в Yoda Consult Роман Повзик.

Ольга Гриненко Ольга Гриненко

Роман Повзик Роман Повзик

Перша частина навчань стосувалася роботи зі ЗМІ. Учасники разом з Ольгою Гриненко вчилися шукати позитивні новини, розуміти резонансні теми, переказувати рішення суду простою та зрозумілою мовою. Також журналістка розповіла про правила поведінки перед відеокамерою.

Щоб закріпити отримані знання, учасники навіть спробували себе на практиці у написанні новин. 

Другу частину тренінгу присвятили виключно роботі у Facebook — із особистою сторінкою кожного прес-секретаря, і з публічною сторінкою суду. Ключова теза Романа Повзика, який вів цю частину: соцмережі люблять тих, хто створює контент, а не просто його копіює чи репостить. Також лектор закликав прес-секретарів підвищувати власну медійність і виходити у публічний простір:

— Публічній людині набагато більше довіряють, ніж тій, яка боїться медійності. З цими знаннями ніхто не народжується: вони здобуваються постійними спробами, і тут обов’язково будуть помилки. Але варто пробувати. 

Ініціаторами заходу стали Апеляційний суд Полтавської області спільно з Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Полтавській області. Вони зазначають, що це не останній подібний захід для прес-секретарів судів області.

Прес-служба Апеляційного суду Полтавської області