У Полтаві представили нового очільника поліції області

20 вересня в Полтаві представили нового керівника обласної поліції.

Це полковник Андрій Замахін, який до цього був заступником начальника головного управління. Останні кілька років поліцію Полтавщини очолювали представники з інших областей.

Замахін же місцевий, він народився 9 травня 1978 року у місті Лубни. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2004 році з посади дільничного інспектора Лубенського міськвідділу міліції. Згодом працював у підрозділах карного розшуку, на керівних посадах територіальних підрозділів.

Із 2015 року очолював управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Полтавській області, а з серпня 2017 – був заступником начальника Головного управління Національної поліції в Полтавській області.

Представив нового керівника Сергій Яровий, перший заступник міністра внутрішніх справ. Він же повідомив, що Олега Беха перевели на посаду начальника Головного управління Нацполіції Харківської області.

– Це не останні кадрові рішення в поточному році. Вони будуть не останні, ми повинні укріпити кадровий апарат, як верхньої так і середньої ланки. Минулого тижня ми представляли нового керівника Донецької області. Нам потрібні кадри в областях які знають роботу в середині області, – додав Яровий.

Беха ж київське керівництво назвало ефективним і досвідченим працівником, який «набуде великого досвіду з можливістю потім працювати одним із заступників голови Національної поліції».