У Полтаві представлять документальну інклюзивно-імерсивну виставу

11 серпня о 17 годині в Полтаві презентують виставу «Місто наосліп. Полтава». Вистава буде у новому для полтавців форматі – імерсивною. Це новий для Полтави формат сучасного театру, де глядач перестає бути пасивним споживачем культурного продукту, а стає повноцінним учасником дійства, що може впливати на хід подій в рамках запропонованих правил.

Як кажуть творці вистави, «Місто наосліп» – це вистава про життя незрячих людей, яка дасть можливість пережити власний досвід існування наосліпМетою проекту є привернення уваги до проблем перебування людей з інвалідністю по зору у міському просторі та сприяння підвищенню рівня взаєморозуміння зрячих і незрячих людей, їх потреб та можливостей.

Головними героями перформансу будуть незрячі люди, які проведуть глядачів у світ наосліп. Ось як самі організатори описують подію:

«Чому наша вистава документальна?
Основа п’єси – реальні історії з життя зрячих та незрячих акторів, їх досвід взаємодії як людей, із зовсім різним світосприйняттям.
І ще, не забувайте, що ми театр сучасного ДІАЛОГУ 😉 Тож, маємо питання і шукаємо відповіді: Чи потрібна незряча людина суспільству?
Як бути незрячим у місті П? Що далі?»

Акторський склад: Наталя Шостак, Сергій Мегелик, Тетяна Кулик, Наталя Темник, Станіслав Бистріцький, Настя Яковенко, Макаренко, Анка Демчіхіна, Ярослав Шевченко, Наталя Баранник.


Режисер: Ігор Білиць
Драматургиня: Ірина Гарець


Вистава створена в рамках проекту «Наосліп» реалізованим Театром Сучасного Діалогу за підтримки небайдужих українців та краудфандингової платформи ЗМІСТ.


Обов’язкова реєстрація за посиланням: bit.ly/2NTuzVw
На цей показ працює систмема пост-квитків: якщо вам сподобається, можете підтримати проект грошима
. Організатори події не рекомендують відвідувати виставу людям, що страждають ніктофобією (нав’язливий страх перед темрявою), мають нервові розлади та ймовірні випадки нападів епілепсії.