У Полтаві працівницю перукарні побив один із співвласників приміщення

Сьогодні вранці один із співвласників полтавської перукарні на Великотирнівській намагався незаконно захопити приміщення. Працівники закладу не давали чоловіку одноосібно заволодіти перукарнею. В результаті конфлікту постраждала жінка – її побив рейдер Олег Іванов. Подробиці – далі в сюжеті.

У працівниці перукарні Людмили Володимирівни сильний забій голови та шиї. Співвласник закладу Олег Іванов вдарив її вхідними дверима. А все тому, що жінка йому не давала проникнути всередину. Мовляв, Іванов вже не вперше намагався виселити трудовий колектив і одноосібно зайняти приміщення. Результат – травма, пошкоджені двері, поламаний замок.

Людмила Таранушенко, працівниця перукарні:Він мене і рукой отак по затилку! Він питався откривать двері, а я там стояла. Це Іванов Олег Анатолійович. Це рейдер, той, що хоче захватить перукарню. Я не можу балакать, чесно, он спитайте у дівчат.

Всі ці люди працювали у полтавській перукарні на вулиці Великотирнівській понад 20 років. Нині вони без роботи, адже підприємець Олег Іванов кілька місяців тому відрізав їм світло. Кажуть: під дверима стоятимуть цілодобово, аби завадити рейдерам заволодіти закладом.

Анна Бистрицька, працівниця перукарні:Він, значить, має право на все! Купить, продать нас вместе з нашою перукарнею! Ми його не пустимо, хоч і ночью будем сидіть, і дном будем сидіть, но не пустимо! Хіба з автоматами вже прийде до нас!

Світлана Піскунова, працівниця перукарні:Викинуть нас просто, він сьогодні сказав! Сказав, що я відкриваю і визиваю групу захвата, шоб вас викинули. Він сьогодні прийшов, 5 пацанов з ними.

Люди кажуть: поліція склала протокол про побиття жінки, але після цього Іванов спокійно покинув місце події. Ми намагалися додзвонитися йому, аби він прокоментував ситуацію. Та чоловік не схотів з нами спілкуватися. За словами юриста, дії співвласника перукарні незаконні.

В’ячеслав Кущинський, юрист:Те, що тут зараз відбувається, це така класична схема рейдерського захоплення. Тобто, людина, яка законних підстав не має, але завдяки державному реєстратору з міста Чутове вступила в права командитного товариства, і намагається, на мою думку, незаконними методами, це приміщення фактично забрати.

Нагадаємо, конфлікт працівників перукарні на Великотирнівській з підприємцем Олегом Івановим триває з березня цього року. Чоловік має близько 70-ти відсотків акцій на приміщення, але хоче володіти ним сам. Нині полтавці чекають на рішення суду.