У Полтаві «порохоботи» пили каву на противагу «зрадофілам»

До сорока полтавців пили каву, їли солодощі та спілкувалися паралельно із акцією «Кава на Хрещатику» на підтримку Петра Порошенка

У Полтаві біля театру ім. Гоголя зібралися до 40 полтавців, які на регіональному рівні підтримали сьогоднішню акцію в Києві «Кава на Хрещатику». Один із організаторів цієї зустрічі Євгеній Маслак розповів про мету заходу:

— Я дещо надихнувся заявленою акцією в Києві, тому запропонував провести аналогічний захід в Полтаві. Ідею підтримав настоятель Свято-Миколаївського храму Олександр Дедюхін, який має багато підписників на своїй сторінці у Facebook. Акція була не політичною, ми пили каву, їли солодощі, але не «рошенки» та спілкувалися. Це більше була певна розвіртуалізація знайомих по соцмережам людей.

Фото: Євгенія Маслака

— У Києві акція все-таки політична, на підтримку діючої влади та президента. Противники акції називають її учасників «порохоботами».

— Я іронічно ставлюся до слова «порохобот», тому можна сказати, що, так, зібралися «порохоботи» на противагу любителям «зради». Ми не сліпо підтримуємо владу і президента, є недоліки та помилки. Але разом із тим ми бачимо позитивні зміни, які впроваджують у життя президент, парламент та уряд. Сьогодні зібралися люди з адекватним мисленням, які мають здатність розрізняти і позитив, і негатив.

Акція у Полтаві пройшла паралельно із акцією «Кава на Хрещатику», призначену на неділю, 24 грудня. Один із організаторів — помічник міністра оборони, позаштатний радник президента Юрій Бірюков. Своєрідне «кавування» має на меті показати підтримку дільності Президента України Петра Порошенка.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»