У Полтаві поліція вилучила в організатора 3 незаконних гральних закладів 42 комп’ютера та 3 гвинтівки

Співробітники Управління захисту економіки Полтавщини виявили три гральні заклади у Полтаві, діяльність яких організував один чоловік, і вилучили в нього усю техніку та 3 гвинтівки без дозволів

У Полтаві правоохоронці «прикрили» три гральних заклади, які діяли під виглядом інтернет клубів. Клуби діяли в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні». Про це повідомила прес-служба поліції Полтавщини з посиланням на Управління захисту економіки області.

У ході проведення санкціонованих обшуків у гральних закладах в Полтаві, в квартирі та автомобілі їх організатора, правоохоронці вилучили 42 одиниці комп’ютерної техніки, документацію, чорнову бухгалтерію та 3 гвинтівки, на які чоловік не надав дозвільні документи.

Обшуки проводили співробітники УЗЕ в Полтавській області спільно зі слідчим підрозділом ГУНП області, під процесуальним керівництвом прокуратури, в рамках кримінального провадження розпочатого за ч.1 ст. 203-2 КК України.

Виявлене обладнання вилучили та направили на відповідні експертизи.

Нагадаємо, два тижні тому у Полтаві поліція припинила діяльність чотирьох гральних закладів на вулицях Гожулівська, Небесної Сотні, Соборності та Мазепи. Правоохоронці вилучили 112 комп’ютерів.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»