У Полтаві поліція перекрила головні артерії міста у зв’язку із навчаннями поліції

Перекрита вулиця Маршала БірюзоваПерекрита вулиця Маршала Бірюзова | Фото: Evgenij Boyko, t.me/avtopoltava

На вулиці Яківчанській, Зіньківській та Маршала Бірюзова проходять навчання поліції, які контролюють представники із Києва

Сьогодні зранку в Полтаві поліція розпочала тактичні навчання, які відбулися на вулицях Яківчанській, Зіньківській та Маршала Бірюзова. Правоохоронці відпрацьовують затримання умовних небезпечних злочинців. Хід навчань на місці контролюють представники центрального апарату ГУНП. Про інші деталі навчань в поліції Полтавщини не повідомили, тому що подробиці — є таємницею.

Відомо, що внаслідок навчань поліції, рух транспорту на вул. Маршала Бірюзова тимчасово перекритий від вул. Героїв пожежників до вул. Петра Юрченка — об’їзд здійснюється через авіамістечко..

Полиция спецоперация

Сьогодні представники громадського об’єднання «АвтоЄвроСила» хотіли провести акцію проти вантажівок, які паркуються біля заводу компанії «Кернел». Активісти вважають, що вони руйнують дорогу та ускладнюють рух полтавськими дорогами. Однак акція не вийшла саме з причини початку навчань у поліції. Дмитро Бурмака зняв на відео спецоперацію поліції та виклав його на своєму каналі в YouTube. На відео окрім навчань зафіксовано й те, що перекриття дороги призвело до довгої «тягнучки», де стояли, як приватні авто, так і пасажирський транспорт.

Нагадаємо, що 13 березня відбулися навчання ДСНС, в ході яких рятувальники ліквідували умовну аварію на підприємстві «Полтавапиво».

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»