У Полтаві поліція 10 хвилин переслідувала п’яного водія автомобіля ВАЗ-2110 (відео)

Патрульні на вулиці Грибоєдова помітили автомобіль, водій якого порушив ПДР, але на вимогу зупинитись він тільки збільшив швидкість і хотів втекти

Протягом Поминального понеділка у Полтаві патрульна поліція склала 5 адмінматеріалів на нетверезих водіїв. Так, у Полтаві на вулиці Грибоєдова патрульні поліцейські помітили автомобіль ВАЗ-2110, що рухався із порушенням правил дорожнього руху. Вимогу інспекторів зупинитися водій не виконав, а лише збільшив швидкість та рушив далі. При цьому він створив аварійні ситуації на дорозі. Транспортний засіб вдалось зупинити через десять хвилин на вулиці Патріарха Мстислава. З нього вийшов чоловік з явно вираженими ознаками алкогольного сп’яніння, але від проходження огляду відмовився в присутності двох свідків.

На водія-втікача склали ряд адмінматеріалів: за ч.1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції), за ч.1 ст 126 КупАП (керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред’явила для перевірки посвідчення водія) та за ст.122-2 КУпАП (невиконання водіями вимог про зупинку).

Нагадаємо, що в Полтаві у січні цього року нетверезий водій Євген Кажан застряг у наметі, а потім втік, коли поліція допомогла його виштовхати автомобіль. Також у січні, нетверезий водій наїхав на патрульного, який спробував його зупинити.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»