У Полтаві поліцейські забрали 4-річну дівчинку з неблагополучної родини

У мікрорайоні «Лісок» поліцейські забрали 4-річну дівчинку від батьків, які зловживають алкоголем та не доглядають за нею

У Полтаві, у мікрорайоні «Лісок» правоохоронці знайшли 4-річну дівчинку, яка була у занедбаному стані. Належним чином за нею ніхто не доглядав, у будинку було брудно, а батьки на очах у малечі розпивали спиртні напої. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.

Повідомлення про те, що у Полтаві є родина, де батьки не дбають про дитину, надійшло до відділення поліції № 2 від мешканців «Ліску». Вони розповіли, що 41-річна мати та 51-річний батько постійно зловживають спиртними напоями.

— Правоохоронці ювенальної превенції разом зі службою у справах дітей виїхали за вказаною адресою. Батьки були напідпитку, в помешканні антисанітарія, дитина виглядала не доглянутою. Після перевірки вказану родину поставили на облік, як таку, яка опинилась у скрутних життєвих умовах. На жінку склали адмінпротокол за статтею 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей),- розповіла інспектор ювенальної превенції відділення № 2 Віолетта Якименко.

На підставі акту обстеження матеріально-побутових умов проживання родини правоохоронці вирішили вилучити дівчинку до Полтавського обласного центру реабілітації дітей «Любисток».

Нагадаємо, тиждень тому у тому ж мікрорайоні 3-річна дівчинка пішла напівроздягнена від 34-річної п’яної матері і загубилася на вулиці. Дитину забрали перехожі, які й викликали поліцію.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»