У Полтаві «покращення» дійшло до самотніх літніх людей

У Горбанівці завершили термомодернізацію 3 та 4 блоків геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці. Там замінили систему опалення та дах будівлі,установили сучасний теплопункт. Наступний етап — заміна покриття дороги і укладення плитки на території. А також утеплення господарського блоку.

На початку травня минулого рокурозпочалася термомодернізація3 та 4 корпусів геріатричного пансіонату у Горбанівці. Підрядники з компанії «Термотех» замінили систему опалення, дах і вікна, утеплили корпуси і встановили сучасний теплопункт. Датчик останнього знаходиться ззовні і реагує на зміни температури. Потім він змінює температуру носія у відповідності до погодних умов на вулиці.

Роботи тривали рік і завершилися цією весною. У Горбанівці одразу перейшли до наступного етапу — благоустрою території пансіонату. В першу чергу замінять плитку на заїзному шляху:

— Плитка, яка закладена в проекті, — преміум-якості, бетонна зі спеціальними домішками. Виробник зазначив, що вона якраз і призначена для того, аби по ній рухалися автомобілі. Вона не буде прогинатися та прослужить не один рік. Тепер і швидка допомога, і легкові автівки зможуть заїжджати на територію пансіонату, — розповів директор-проектант «УСП «Мегаполіс» Руслан Русанов.

Крім того, нова плитка має зробити комфортнішим і життя мешканців пансіонату. Про це розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко:

— У пансіонаті багато людей на інвалідних візках. Їм незручно пересуватися зараз по розбитому асфальту. А наше головне завдання, щоб кожній людині у області жилося комфортно.

Також уже ведеться утеплення господарського блоку. Окрім цього планують встановити нові альтанки, вуличні ліхтарі та посадити нові дерева.

На проведення робіт по заміні дорожнього покриття та завершальних робіт по благоустрою необхідно близько п’яти місяців. І у результаті ми отримаємо повністю оновлений геріатричний пансіонат, який забезпечить комфортні умови високої якості.

— Ми маємо поважати вік людей і робити їхню старість комфортнішою та приємнішою. Цього року завершимо повну реконструкцію цього об’єкта. Лишився лише господарський блок: кухня, пральня. А також благоустрій — наголосив директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

За ходом виконання робіт у геріатричному пансіонаті можна слідкувати на порталі «Будуємо прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Там також міститься інформація про всі інші обєкти, які будуються або ремонтуються у області.