У Полтаві показали як виглядатиме новий ЦНАП за 27 мільйонів гривень

Департамент будівництва Полтавської ОДА оголосив результати двох закупівель. ЦНАП у Полтаві будуватиме приватне акціонерне товариство «Харківстальконструкція». А опорну школу у Диканці реконструюватиме фірма «Будсервіс-3000».

Департамент будівництва Полтавської ОДА оголосив результати чергових двох тендерів, проведених через систему ProZorro. У Полтаві будуватимуть сучасний ЦНАП, а у Диканьці реконструюватимуть опорну школу.

— Це два масштабних проекти. І кожен з них по-своєму важливий. І спрощення системи надання адміністративних послуг, і покращення умов навчання в районах — це потрібні кроки для модернізації області, — розповів директор Департаменту будівництва Тимофій Голбан.

Новий ЦНАП у Полтаві надаватиме більше 300 послуг

Закупівлю на будівництво ЦНАПу у Полтаві оголосили 11 червня. Учасники подавали пропозиції до 30 червня. А очікувана вартість зведення об’єкту склала 27,19 мільйонів гривень.

У тендері взяли участь 4 компанії: «Харківстальконструкція», «Будсервіс-3000», «Укр спец мастер» та «СК Укрстрой». Найвигіднішу пропозицію надала фірма «Харківстальконструкція» — 27,15 млн грн. Вона і стала переможнецею тендеру.