У Полтаві пограбували благодійний фонд — забрали комп’ютер і кошти з боксу для пожертв

Невідомі пограбували полтавський офіс всеукраїнської благодійної організації Helpgroup — забрали кошти зі скриньки для пожертв і винесли комп’ютер із робочою інформацією

В ніч з 4 на 5 серпня невідомі пограбували офіс благодійної організації Helpgroup. На своїй сторінці у Facebook фонд опублікував відповідне повідомлення:

— Понеділок почався з шоку та сліз. Офіс Helpgroup пограбували через вікно з даху сусіднього будинку. Злодії вкрали монітор, системний блок, гроші зі столу та з благодійного боксу. Нам завдано не тільки матеріальну шкоду, дуже важливим фактором для нас є праця та безкорислива допомога людей, які допомагали нам напрацьовувати базу, інформацію для роботи. Втрачено багато матеріалів. Щиро, від себе, сподіваюсь — на користь не піде.

Представники фонду розповіли, що гроші зникли з благодійного опечатаного боксу, який стояв в офісі. В ньому було близько 400 грн. Також грабіжники забрали кошти на оплату кулера з водою. Найбільша втрата в тому, що грабіжники вкрали системний блок і великий монітор. Вся робоча інформація фонду зникла, а копій немає.

Представники фонду написали заяву в поліцію. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж, поєднаний з проникненням у житло). Правоохоронці проводять слідчо-оперативні дії й встановлюють всі обставини події.

Довідково. Всеукраїнський благодійний фонд Helpgroup збирає кошти на допомогу онкохворим людям. Крім цього співробітники фонду проводять компанії по збору коштів для новонароджених дітей, інвалідів, травмованих в ДТП та інших осіб, яким необхідна допомога.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»