У Полтаві побудують вулицю Лазурну. Якою вона буде?

Відповідно до технічного завдання, яким керувалися автори концепції, магістраль вулиці Лазурна має поєднати  з центральною частиною міста мікрорайони, на території яких у майбутньому може проживати  до 24 тис мешканців. Також ця магістраль має стати  альтернативним маршрутом для вже існуючих. Говорить ключовий експерт інфраструктурного проекту Олександр Нестеровський :

« – Акценти в перше чергу ставили на тому , хто буде користуватися цією вулицею. Ми не акцентували увагу на автомобільному транспорті як основному, а тільки  як на одній зі складових усієї концепції. У нас дуже багато користувачів. І, не залежно від того,  що вулиця, дійсно, має важливе автомобільне значення , але все одно, пішоходи, велосипедний транспорт – це все було враховано у нашій концепції. Це загальноприйнятий підхід у Європі  – сталої мобільності. В Європі дуже багато концептів, але це той, що є найактуальнішим»

Успіх реалізації цього проекту є важливим для всіх міст України, оскільки вони зможуть використовувати напрацьований механізм і вдосконалювати міські простори за менших витрат часу та ресурсів. Коментує архітектор проекту Марина Дронь: