У Полтаві під стінами поліції проведуть акцію «Безкарність вбиває!»

Нагадаємо, керівник Національної поліції України Сергій Князєв раніше висловив співчуття рідним хлопчика і пообіцяв максимальне сприяння розслідуванню трагедії.

«Найперше хочу висловити глибоке співчуття рідним Кирила. Це жахлива трагедія. Як тато – навіть не можу уявити горе і розпач батьків від втрати дитини. Водночас як керівник Національної поліції – запевняю, що ми максимально сприятимемо розслідуванню цієї трагедії. Такі дії несумісні з присягою та гідністю поліцейського. Ми розраховуємо на найжорсткіше покарання для винних» – написав Сергій Князєв.

Озвучив позицію полтавських правоохоронців і речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.

«Кожна нормальна людина щиро співчуває родині хлопчика. Всі ми, в тому числі й поліцейські, відчуваємо біль, розпач і лють. Адже позбавлено життя ні в чому не винного, найдорожчого в світі ангелочка. Нам надзвичайно боляче й прикро усвідомлювати той факт, що це горе в родину принесли люди в погонах, які мають оберігати й захищати. Ця трагічна подія перекреслила всі добрі вчинки, що робилися поліцією роками. І тим, хто служить українському народові віддано й чесно, особливо боляче. Бо ми прагнемо продукувати для людей виключно добро. Особовий склад поліції Полтавщини повністю поділяє невдоволення й позицію громадянського суспільства та прагне справедливого правосуддя, щоб ніколи й ні з ким у майбутньому не сталося подібного жаху!», – написав Юрій Сулаєв, коментуючи трагедію із загибеллю хлопчика.

Нагадаємо, у зв’язку із трагедією у Переяслав-Хмельницькому активісти вимагають відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.