У Полтаві патрульні затримали водія, який втретє сів за кермо в стані сп’яніння

У Полтаві п’яний водій без прав втретє сів за кермо, чим «наїздив» для держави на 71 тисячу гривень

Сьогодні зранку патрульні втретє затримали водія, який вже був позбавлений прав за п’яне водіння і знову сів за кермо напідпитку. Про це повідомила прес-служба патрульної поліції Полтавської області. Усі штрафи, які він має сплатити, складають 71,4 тис. грн.

Під час патрулювання по вулиці Небесної Сотні патрульні помітили автомобіль ВАЗ 21099, який порушив ПДР. При повороті ліворуч він не увімкнув відповідний покажчик повороту.

Інспектори зупинили автомобіль. Водієм виявився 38-річний полтавець, який уже був позбавлений права керування за ч.2 ст.130 КУпАП (повторне керування в стані сп’яніння). Водій мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження медогляду він відмовився.

На водія склали протокол за ч.3 ст.130 КУпАП (повторне за керування в стані сп’яніння) і постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (керування транспортним засобом, будучи позбавленим права керування транспортними засобами).

Нагадаємо, що відповідно до Закону про внесення змін до КУпАП (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), з 7 липня 2016 року збільшилися штрафи за п’яне керування. Так, якщо п’яного водія зупиняють вперше, сума штрафу становить 10,2 тис. грн. За друге затримання штраф становить 20,4 тис. грн, за третє — 40,8 тис. грн. Тобто загалом полтавець має сплатити 71,4 тис. грн.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»