У Полтаві оштрафували чоловіка, який розсилав жінкам порнографію з метою знайомства

Суд призначив 1700 грн штрафу полтавцю, який розсилав ВКонтакті порнографію з метою знайомства

Київський райсуд Полтави виніс вирок полтавцю Богдану Б., який розсилав порнографію ВКонтакті. 6 квітня суддя Олександр Калько призначив йому 1700 грн штрафу. Про це «Полтавщині» стало відомо з реєстру судових рішень та офіційного сайту суду.

Згідно з матеріалами справи, у 2016 Богдан Б. зареєстрував ВКонтакті дві сторінки — на своє ім’я та з ніком Бодя Рурк. З того часу і до кінця січня 2018 року він завантажував на свої сторінки фотографії та відео порнографічного вмісту. Їх він надсилав жінкам, щоби познайомитися.

26 січня факт розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру зі сторінки Богдана Б. виявили співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Полтавській області. Вони відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.301 ККУ (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів), ч.1 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

У лютому 2018 року правоохоронці навідалися до помешкання Богдана Б. Звідти коробку з-під сірників, у якій було 0,254 г канабісу та пластикову пляшку із залишками канабісу. Згідно з матеріалами справи, наркотики чоловік зайшов у жовтні 2017 року поблизу свого будинку.

21 березня 2018 року, під час досудового розслідування, Богдан Б. уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Згідно з документом, чоловік брав на себе провину, а прокурор обіцяв наполягати на покаранні у вигляді штрафу.

6 квітня угоду затвердив суддя. Він визнав Богдана Б. винним у розповсюдженні порнографії та зберіганні наркотиків. За сукупністю злочинів чоловіку призначили 1700 грн штрафу. Крім того, з нього стягнули 858 грн судових витрат.

Протягом 30 днів сторони можуть оскаржити рішення до Апеляційного суду Полтавської області.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»