У Полтаві організували закриту вечірку для підприємців – “Бізнес-PARTY”

6 вересня у концертхолі «Версаль» відбулася закрита вечірка для ділових людей до Дня Підприємця під назвою «Бізнес-PARTY». На заході були присутні бізнесмени та підприємці Полтави – власники та керівники більше 50 підприємств. Серед запрошених були підприємці із різних галузей: медики, торгівельники, ІТ-шники, виробники та представники інших галузей. При цьому захід відвідали підприємці з різних поколінь – як представники давно відомих у Полтаві марок та брендів, так і молоді бізнесмени.

Організували вечерку Рада підприємців Полтави та рекламна агенція «Бойко» за партнерства із «Молодіжним Бізнес Клубом» та «Полтавським Міжнародним Бізнес-Центром».

Захід відвідав міський голова Полтава Олександр Мамай, який вручив почесні грамоти з нагрудним знаком від міськвиконкому. Відзнаки отримали підприємець Юрій Козуб (ТМ «Козуб-продукт»), головний лікар офтальмологічного центру «ІРІС» Тетяна Дьяконова, шоумен та ведучий Олександр Лазарєв .

Почесні грамоти від Ради підприємців Полтави отримали директори компаній «А-Левел», «Ворк-Консалтинг», ТОВ «Інверт», головний редактор журналу «Колізей» та інші.

Під час вечірки підприємцям не лише роздавали нагороди, але і залучали їх до активного відпочинку. Приміром, психоаналітик, тренер і тім-майстер креативної агенції «Стафф Жираф» Яна Горбачова провела цікаву командну гру для підприємців. Також присутні спробували свою удачу у розіграшах лотереї.

Окрім урочистої та активної частини вечірки була і, власне, відпочинкова. Підприємці спілкувалися у невимушеній атмосфері, презентували свої заходи та ідеї, а також танцювали і отримували драйв від виступів колективів Slam BangBandтаViolineCoverMix.

Вечірка відбулася за інформаційної підтримки радіо «Шансон», сайта міста www.0532.ua, креативної агенції «Стафф Жираф»та журналу ділових людей «Колізей». До речі, організатори пообіцяли що цей захід – не остання вечірка «Бізнес-PARTY»

Детальний фотозвіт із вечірки шукайте тут.