У Полтаві оголосили новий тендер на ремонт вулиці Чураївни

Управління житлово-комунального господарства Полтави 27 липня, як і обіцяв Олександр Мамай, оголосило новий тендер на капітальний ремонт багатостраждальної вулиці Чураївни у мікрорайоні Левада. Тепер капітальний ремонт цієї вулиці оцінений у майже 29 мільйонів гривень. Зазначимо, що з минулого року він здорожчав на 10 мільйонів гривень: у серпні 2017 цю вулицю вже збиралися ремонтувати, оголосивши тендер на 18 мільйонів.

Нагадаємо, що ми вже неодноразово писали про ремонт цієї полтавської вулиці. Жителі Левади постійно скаржилися на жахливий стан (або ж краще сказати повну відсутність) дорожного покриття. У 2017 році тендер оголошували двічі, але двічі його скасовували. Під час прес-конференції Олександр Мамай повідомив, що ремонт таки мав відбутися і з фірмою-підрядником «Будгарант-7» вже уклали договір, очевидно, в обхід процедури тендеру на порталі публічних закупівель ProZorro. Але ремонт все одно не відбувся через трагічну загибель керівника «Будгарант-7» цього літа. «Дерево впало – мавпи розбіглись» – так прокоментував мер Полтави ситуацію навколо вулиці Чураївни.

Матеріали за темою:

Масова галюцинація у Полтаві: полтавці бачать те, чого немає

«Дерево впало, мавпи розбіглись»: чому в Полтаві не ремонтують вулицю Чураївни?

Полтава у глухому куті: ми дізналися, чому зупинився ремонт доріг по всьому місту

Автотроща на Полтавщині: легкове авто на швидкості в’їхало у металевий відбійник і загорілося. Водій та пасажирка загинули