У Полтаві обговорили питання роботи пунктів з охорони громадського порядку

Учора відбулася робоча нарада по обговоренню роботи громадських формувань з охорони правопорядку в Полтаві. Її провів голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики Сергій Луценко.

У засіданні також взяли участь представники районних у місті Полтаві рад, представники громадських формувань, які патрулюють вулиці, депутати міськради тощо.

— Сьогодні в Полтаві діють 24 громадські пункти охорони правопорядку. Мета зустрічі — з’ясувати, в якому стані вони знаходяться, що необхідно для їх нормального функціонування, та як патрулюється кожен район, — говорить Сергій Луценко.

Представники районних рад доповіли про роботу пунктів у районах. Так, станом на сьогодні, в Шевченківському районі діє 6 пунктів охорони правопорядку, у Київському — 15, у Подільському — 8.

На нараді На нараді

Серед проблем, озвучених на засіданні — відсутність необхідної матеріально-технічної бази. На деяких пунктах уже кілька місяців відсутнє електропостачання, на деяких — опалення. Звичайно, в літній період ці проблеми не заважають роботі громадських формувань, але взимку, за словами працівники пунктів, у таких умовах працювати неможливо.

Для перевірки технічного забезпечення громадських пунктів вирішили зробити виїзне засідання. Їх мають оглянути, поговорять з працівниками, дізнаються, з якими проблемами стикається кожен пункт.

Окрім цього, обговорили питання взаємодії громадських формувань з патрульною поліцією. Представники Шевченківського району повідомили про неактивну співпрацю їхніх громадських пунктів з поліцейськими, у той же час, представники Київського зазначили, що взаємодія між громадськими формуваннями та поліцією в їхньому районі налагоджена.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради