У Полтаві нові перевізники без згоди міськвиконкому виїдуть на маршрути з квитками по 3 грн

Екскіз таблички з вартістю квитка — 3 грн Екскіз таблички з вартістю квитка — 3 грн | Фото Максима Самойдюка

Конкурс щодо розподілення маршрутів перевезень у Полтаві не відбувся, проте нові перевізники готові самостійно виїхати на маршрути з вартістю квитка — 3 грн

12 квітня у Полтавському міськвиконкомі мав відбутися конкурс щодо розподілення маршрутів перевезень у місті. На конкурс подало документи 4 підприємства: ПП «ЛЮГ», ТОВ «Люкс Полтава-2009», ПП «А.Т.Н.» та «Луганська транспортна компанія-0777». Проте конкурс не відбувся через відсутність кворуму членів комісії.

Так, комісія складається з 16 учасників, але сьогодні прийшло лише 6 членів, замість необхідного мінімуму — 8. Тому голова комісії Сергій Шпак констатував, що конкурс не відбувся. Присутній на комісії екс-депутат Полтавської міськради Сергій Чередніченко повідомив, що комісія не може зібратися вже втретє з початку року. Один з представників комісії натомість відповів, що члени комісії не прийшли, бо бояться протестних дій в міськраді.

Засідання під головуванням Сергія Шпака

Далі відбулась імпровізована нарада, за участю все того ж таки Сергія Чередніченка та представників компаній «А.Т.Н.» та «ЛТК-0777» Віктора Кузіна та Оксани Андрієвської.

На ній було повідомлено, що перевізники все-одно виїдуть завтра на маршрути, при цьому на ті, які вважатимуть за доцільні. Адже через непроведення конкурсу, зараз автобуси всіх перевізників, враховуючи й Юрія Лупаєнка (Керівник ПП «ЛЮГ» та «Люкс-Полтава 2009»), їздять на маршрутах без дозвільних документів.

Вартість проїзду в автобусах перевізників «А.Т.Н.» та «ЛТК-0777» анонсували на рівні 3 грн й навіть продемонстрували ескізи табличок.

Таким чином, вже завтра полтавці самі можуть перевірити щирість та якість нових перевізників. Влада ж знову відсторонилась від транспортних проблем в місті.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»