У Полтаві нетверезий чоловік погрожував патрульним поліцейським сокирою

Інцидент у Госпітальному провулку Інцидент у Госпітальному провулку | Джерело фото: Facebook Дмитра Бурмаки

Нетверезий чоловік викликав поліцію, бо йому здалося, що сусіди незаконно вирубують дерева, а потім почав погрожувати правоохоронцям

Сьогодні патрульна поліція Полтави отримала виклик в Київській район — заявник повідомив, що сусіди незаконно вирубують дерева у провулку Госпітальному.

У прес-службі патрульної поліції Полтави повідомили, що на місці патрульні з’ясували, що гілки дерева упали на гараж, його власник попросив сусіда спиляти гілки, щоб пройти до гаражу. Ці дії і були сприйняті заявником, як незаконна вирубка дерев.

Гаражі у провулку Госпітальному | Джерело: Google Street View Гаражі у провулку Госпітальному | Джерело: Google Street View

Поліцейські вже хотіли повертатись, але саме це й збурило заявника. Патрульні зрозуміли, що він знаходиться в стані сильного алкогольного сп’яніння. Чоловік почав погрожувати правоохоронцям сокирою, він вважав, що патрульні не виконали своїх обов’язків.

Погроза змусила патрульних витягти табельну зброю і попередити чоловіка про можливі наслідки. Після цього він поклав сокиру на землю.

На нього складено адмінпротокол за появу у громадському місці в стані сильного алкогольного сп’яніння.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»