У Полтаві не підписали меморандум між підприємцями і атовцями через замінування біля ОДА

22-го жовтня о 14:00 у «Новинах Полтавщини» має відбутися підписання меморандуму між «Підриємцями Полтавщини» та «Координаційною радою громадських організацій ветеранів АТО». Проте у визначений час ані представники підприємців, ані організацій учасників АТО на зустріч не з’являються. Лише близько 14:15 у залу заходить керівник громадської організації «Підприємці Полтавщини» Євген Дикань. І пояснює, що сьогодні підписання не відбудеться «через замінування біля обласної ради».

Ми збиралися підписати меморандум. І ми його підпишемо. Але у зв’язку із тим, що сьогодні було замінування біля ОДА ми вирішили перенести підписання, – говорить Дикань.

[embedded content]

Відповідаючи на питання журналістів Євген Дикань розповідає, що відповідно до меморандуму підприємці будуть допомагати організаціям АТО у проведенні спортивних змагань, а також нададуть роботу тим учасникам бойових дій, які повертаються із війни.

Ми хочемо, щоб ці люди не були обділені. І чим можемо, будемо допомагати із працевлаштуванням!

Дикань нагадав, що у їх громадську організацію входять більше 400 підприємців, які сплачують добровільні внески, які використовують, у тому числі, на допомогу українським військовим.

Дату підписання представник підприємців не озвучує. Пояснює – її мають визначити представники громадських організацій учасників АТО.

Сьогодні вранці до ГУ НП у Полтавській області електронною поштою надійшов лист про те, що біля будівлі Полтавської обласної ради закладено бомбу із часовим механізмом. Вибухотехніки та рятувальники близько 10:00 обстежили територію, проте небезпечних предметів не виявили. Про це повідомили у прес-службі обласної поліції.

Нагадаємо, раніше Євген Дикань ставав на захист незаконно збудованих полтавських МАФів.