У Полтаві нагородили переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

40 школярів Полтавської області зайняли призові місця на Всеукраїнських учнівських олімпіадах із навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році.

У Полтаві нагородили переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році. Загалом подарунки та грошові нагороди отримали 40 учнів Полтавщини. З них перші місця здобули 7 учнів, другі місця — 12 учнів та треті місця — 21 учень.

— Ви найкращі з кращих. Уявляю скільки зусиль вам вдалося прикласти, аби досягти таких високих результатів. Впевнений, що ви багато ночей не досипали, аби підготуватися до олімпіади та бездоганно знати предмет. Вітаю вас, — сказав перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Привітала переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також їхніх батьків та вчителів і директор Департаменту освіти та науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

— Ви всі переможці. Першочергово ви перемогли самі себе, адже ви не побоялися і стали на цей шлях — шлях перемог та високих результатів. Так тримати. Нових вам звершень, — додала Олена Харченко.

Нагородження переможців олімпіад

Нагородження переможців олімпіад

Відзначити учнів подарунками та грошовими нагородами вдається завдяки дії обласної програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки. Її метою є реалізація завдання щодо виховання учнів — громадян України.

Загалом до четвертих — Всеукраїнських етапів учнівських олімпіадах із навчальних предметів у 2016-2017 навчальному році дійшло 73 школярі Полтавщини. 

— Цьогоріч школярі Полтавщини на Всеукраїнських олімпіадах проявили себе як найкраще. Більше половини учасників зайняли призові місця. Крім того, вперше за понад 10 років на Всеукраїнському етапі учень з Полтавщини зайняв призове місце з математики, — розповіла Наталія Корягіна, проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. Остроградського.

Зайняти третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики вдалося учневі 10-го класу Полтавської гімназії № 31 Миколі Генералову. 

Микола Генералов Микола Генералов

— Математика мені подобається ще із перших класів. Тому мені не доведеться змушувати себе її вчити. Я люблю цей предмет, я його розумію і мені це до вподоби, — говорить хдопець.

Церемонія нагородження відбулася у форматі «круглого столу». Його учасники мали можливість обмінятися думками щодо проблем та перспектив сучасної освіти.

Прес-служба Полтавської ОДА