У Полтаві нагородили переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини»

У Полтавському краєзнавчому музеї нагородили кращих підприємців області. Голова Полтавської ОДА Валерій Головко та директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко привітали товаровиробників Полтавщини з наступаючим професійним святом.

Конкурс відбувся у рамках «Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020» за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Головка. Участь взяли близько 50-ти виробників області.

— Сьогодні відзначаємо кращих підприємців області. Вшановуємо кращих виробників, які представляють Полтавщину. Вручаємо кубки та почесні нагороди. Ці виробники створюють позитивний імідж Полтавської області. Також вони забезпечують надходження в місцевий бюджет, — сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вітає кращих підприємців області Голова Полтавської ОДА Валерій Головко вітає кращих підприємців області

17 товаровиробників Полтавської області нагородили у номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018». Ще 8-ох нагородили знаком «Кращі товари Полтавщини».

— Це фірма «Заря», товариство «Кременчукм’ясо» (торгова марка «ФАРРО»). Це товариство «Полтавахліб-3», «Полтавський хлібопекарський комплекс» (торгова марка «Кулиничі»), «Лубенський молочний завод» (торгова марка «Гармонія»). Також це підприємство «Лукас», приватне підприємство «Агроекологія» і підприємство «Миргородський завод мінеральних вод», — назвала список переможців директор Департаменту економічного розвитку, економіки і залучення інвестицій Полтавської ОДА Інна Іщенко.

Інна Іщенко вручає винагороди кращим підприємцям області Інна Іщенко вручає винагороди кращим підприємцям області

Валерій Головко вітає кращих підприємців Полтавщини Валерій Головко вітає кращих підприємців Полтавщини

Підприємців обирали у трьох номінаціях: представники продовольчих, непродовольчих товарів, а також майстри народних промислів.

— Це товари, які відомі серед споживачів в усіх куточках України і далеко за її межами. Наші надзвичайно смачні ковбаси, якісні молочні продукти. Вони прославляють не лише Полтавщину, а й всю нашу країну як поставника лише високоякісної продукції, — наголосила Інна Іщенко.

Тетяна Лисенко — представниця фірми «Заря». Підприємство виробляє ковбасні вироби. Жінка розповіла про свої враження від перемоги її підприємства у конкурсі.

Святковий концерт до Дня підприємця 2018 Святковий концерт до Дня підприємця 2018

— Я пишаюся тим, що нас визнали одними з найкращих. Ми випускаємо дуже смачний, натуральний продукт, без будь-яких добавок. Для своїх виробів ми використовуємо лише свіжу сировину, а також спеції, виготовлені саме в Україні. Таким чином, підтримуємо свого виробника. І ми дуже раді, що нас так високо оцінили. Це стимул ще завзятіше старатися для наших споживачів.

Рада бути серед переможців «Кращих товарів Полтавщини» і Людмила Баталова — представниця компанії «Лукас»:

— Ми вдячні обласній владі та нашим споживачам за високу оцінку. Наші кондитерські вироби вже споживають у більше, ніж сорока країнах світу. Тому бути визнаними на своїй Батьківщині для нас дуже важливо. 

Церемонія до Дня підприємця 2018 Церемонія до Дня підприємця 2018

За словами Валерія Головка, рівень безробіття на Полтавщині знижується.

— Попри це, наші виробники достойно справляються зі своєю задачею, надходження до місцевих бюджетів ростуть. Отже, малий та середній бізнес у області активно розвиваються. А наша задача, як обласної влади, — усіма силами сприяти підприємцям у їхній праці.

Прес-служба Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА