У Полтаві на ярмарку розповіли рецепт меду від Мамая

Сьогодні у Полтаві розпочалося свято меду, яке триватиме із 30-го липня по 4 серпня на Театральній площі. Організовує його обласна спілка пасічників, а проводять свято у Полтаві вже більше 20 років, при цьому – останні 5 років воно відбувається на Театральній площі.

У торгових рядах, розташованих ліворуч від театру імені Гоголя, свою продукцію виставили пасічників із різних міст, містечок та сіл Полтавської області. Продають мед, медовуху, пилок, віск та інші продукти бджільництва. Ціни на мед дуже різні – в залежності від складу та якості. Починаються від 100-120 гривень за літр, але є пасічники, які продають свою продукцію і по 150-170 гривень за літр. Є мед лісовий, із різнотрав’я, липи, малини, акації.

На запитання від журналістів пасічники стверджують, що увесь натуральний мед – корисний. А некорисний – ненатуральний. Як приготувати такий – ділиться один із пасічників.

[embedded content]

Окрім меду можна придбати також медовуху або різні настоянки на медові. Продавці охоче пригощають покупців міцними напоями ще й приговорюють.

Такої ви ніде не пили! На трьох медах! Друге місце по області зайняла! – переконує літній пасічник своїх клієнтів.

Окрім меду та медовухи на ярмарку можна купити іще безліч корисних та смачних речей. Зрештою, побачити їх на власні очі краще, ніж про них читати. Тому дивіться фотозвіт від журналістів 0532.uaта поспішайте на ярмарок, який триватиме іще п’ять днів. До речі, у суботу організатори обіцяють дегустацію від виробника «Диканського» печива.

Раніше ми розповіли – чим здивує відвідувачів цьогорічний Сорочинський ярмарок.