У Полтаві на вулиці Майдан Незалежності будують незаконний кіоск

Будівництво нового МАФа на вул. Майдан НезалежностіБудівництво нового МАФа на вул. Майдан Незалежності | Фото: facebook.com/cun.poltava

В центральній частині Полтави зводять новий МАФ — жодної публічної інформації про дозволи на будівництво немає

В центрі Полтави невідомий власник будує новий кіоск на вулиці Майдан Незалежності. Про це повідомили у місцевій організації «Конгрес українських націоналістів» і виклали відповідні фото на своїй сторінці у Facebook. На думку націоналістів, власник не має дозволів на МАФ. Тому вони викликали на місце патрульну поліцію.

Від себе додамо, що в кадастровій карті ця земельна ділянка не вказана, як окремо виділена. Крім того, на сайті міськраді немає жодної інформації про розробку технічної документації з землеустрою чи особистий строковий земельний сервітут на земельну ділянку в районі вулиць Майдан Незлежності, Коваля та Соборності.

Якщо новий об’єкт відкриється, то він, як можна припустити, ускладнить огляд водіям перед пішохідним переходом. Відповідно, пішоходам також слід бути обачними.

Нагадаємо, що у 2017 році депутати прийняли безстроковий мораторій на нові МАФи в центральній частині міста. Нове будівництво на Майдані Незалежності не входить у зону дії мораторію.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»