У Полтаві на п’ятому бізнес-нетворкінгу шукали клієнтів та вчили їх зберігати

16 листопада у гриль-пабі «Ворскла» пройшов п’ятий бізнес-нетворкінг. Темою зустрічі обрали клієнтів — їх пошук, залучення та збереження.

Нагадаємо, нетворкінг — діяльність, спрямована, щоб за допомогою друзів і знайомих максимально швидко і ефективно вирішувати складні завдання та бізнес-питання. Її суть — у вибудовуванні довгострокових відносин з людьми та взаємодопомога.

Даний захід для підприємців міста за рахунком уже п’ятий. Цього разу організатори вирішили трохи видозмінити формат події. Якщо раніше все зосереджувалося довкола знайомств, то тепер розпочалося з міні-лекцій запрошених учасників.

Представниця компанії «Мідсан» Вікторія Сіміч розповідала про напрямок арома-маркетингу та як його застосовують для додаткового залучення клієнтів. Голова Асоціації франчайзингу Андрій Кривонос пояснював, у чому цінність такої структури бізнесу. Експерт у нейромаркетинзі Олег Катюхін вчив застосовувати цей інструмент для візуальної реклами. 

Катерина Бабіч під час своєї міні-лекціїКатерина Бабіч під час своєї міні-лекції

Під час заходу Під час заходу

Власниця «Львівської кав’ярні» Катерина Бабіч розповіла про те, як застосовувати емоційний маркетинг у бізнесі. 

— Дивлячись на те, як оживилося середовище підприємництва за останні три роки, можу з впевненістю сказати: комунікація, яка значимо впливає на загальний клімат міста, завдяки таким заходам зростає в рази. Кажуть, місто в нас маленьке, що всі один одного знають — прийшов час, коли знати недостатньо! Настав час співпрацювати, а такий нетворкінг однозначно сприяє цьому, — поділилася думками Катерина.

Опісля лекторію почався і сам нетворкінг. Хоча вже під час виступів спікерів бажаючі не сиділи на місцях, а активно знайомилися одне з одним і розповідали про свої проекти. 

Серед учасників було і кілька представників Української Академії Лідерства на чолі з ментором Святославом Келимом-Золотайком. «УАЛівці» допомагали з реєстрацією учасників заходу та теж знайомилися з полтавськими підприємцями.

Співорганізатор нетворкінгу Максим Іванов говорить, що даний формат був експериментальний:

— Ми хотіли дати максимальну користь полтавському бізнесу. Тобто до можливості познайомитися з потрібними їм людьми додали ще й освітній момент. Адже не кожен підприємець встигає відслідковувати останні тенденції бізнесу та маркетингу. А тут все зібрано в одному місці.

Співорги заходу — В'ячеслав Бородай та Максим Іванов Співорги заходу — В’ячеслав Бородай та Максим Іванов

Щодо дати наступного нетворкінгу Іванов поки що не говорить:

— Потрібно відійти від цього заходу. Дуже багато часу та зусиль вклали у подію. Варто зробити невеличку перерву. До зустрічі у новому році. 

Організатори дякують Євгенію Мригіну, центру «Подоэстетик», «Львівській кав’ярні» і Катерині Бабіч, «Villa Krim» TM «Zelenka», без яких захід не відбувся б.

Роман ПОВЗИК