У Полтаві на Леваді «Мессі» і «Роналду» зіграли у дворовий футбол

При цьому на полі можна було побачити «Мессі», який один за одним обігрував суперників, та «Роналду», який неочікувано зайняв місце у воротах.

Турнір тривав близько трьох годин. За цей час визначили і переможців, і кращих гравців турніру. У підсумку ІІІ місце зайняла команда «Горожане», ІІ місце – «Олімпійські зірки». А перше місце, після впевненої перемоги у фіналі, завоювала команда «L-U». Усі призери отримали грамоти, кубки та футбольні м’ячі. Крім цього, грамоти та м’ячі отримали усі команди-учасниці турніру.

Також організатори турніру – ГО «Горизонти країни» та Полтавська федерація дворового футболу – нагородили кращих гравців: кращий футболіст – Олександр Панасенко («L-U»), кращий бомбардир – Фелікс Волошин («Горожане»), кращий голкіпер – Ліна Когут (Олімпійські зірки).

Голова федерації дворового футболу Полтавській області Андрій Старіков привітав усі команди. І запросив їх уже у наступному році на відбірні матчі чемпіонату України з дворового футболу.

Нагадаємо, команда із Полтави під назвою «Молодь» вийшла у фінал цьогорічного Всеукраїнського чемпіонату із дворового футболу. У разі перемоги гравці команди отримають мільйон на побудову власного стадіону.