У Полтаві на хабарі затримали двох поліцейських — за $1000 «відмазували» грабіжника

В обласному центрі затримали співробітників Полтавського та Карлівського відділів поліції, які отримали 26 тисяч гривень хабаря

20 травня у Полтаві співробітники внутрішньої безпеки ГУНП у Полтавській області затримали під час отримання хабара двох правоохоронців.

Як повідомив прокурор Полтавської області Микола Кармазін, отримання хабара відбулося в автомобілі одного із правоохоронців. Це — майори, співробітники Полтавського та Карлівського відділів поліції області. Перед затриманням вони отримали 16 тис. грн з рук мешканця Полтави за непритягнення останнього до відповідальності за пограбування. Першу частину хабара — 10 тис. грн чоловік передав у суботу, 19 травня. Затримання відбулось в рамках ст. 208 КПК України.

Хабарникам повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3. ст. 368 КК України (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Вирішується питання про міру запобіжного заходу. Прокуратура наполягатиме на взяття під варту.

Микола КармазінМикола Кармазін

Досудове слідство проводить слідче управління УСБУ в Полтавській області, процесуальне керівництво — прокуратура Полтавської області.

Інші подробиці Микола Кармазін не повідомив в інтересах слідства.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»