У Полтаві на гімназії № 13 встановили меморіальну дошку загиблому в АТО Денису Лесняку

Меморіальна дошка Денису Лесняку на фасаді гімназії № 13 у ПолтавіМеморіальна дошка Денису Лесняку на фасаді гімназії № 13 у Полтаві | Джерело: Facebook Юліана Матвійчука

На фасаді навчального закладу встановили меморіальну дошку Денису Лесняку, який загинув 16 серпня 2016 року на Донеччині

17-го травня у Полтаві урочисто відкрили меморіальну дошку Денису Лесняку, полтавцю, який загинув на Донеччині. Дошка нагадуватиме про його життєвий шлях на фасаді Полтавської гімназії № 13, що на вул. Кучеренка, 1/16. Ініціатором встановлення стала ГО «Асоціація ветеранів та учасників АТО Полтавщини».

Депутат Вадим Ямщиков, організатор встановлення дошки, навів спогади журналіста Юрія Бутусова, в яких він дав характеристику Денису:

Мне нравилось общаться с Ден Лес (Ден Лесняк) — это был настоящий профессионал военного дела. Под Дебальцево он исполнял обязанности командира зенитно-артиллерийского дивизиона 128-й горно-пехотной бригады. Он был настоящим лидером, человеком с независимым мышлением и аналитическим складом ума. Никогда не жаловался на обстановку, несмотря ни на какие обстрелы и потери он не терял самообладания, и всегда думал над выполнением боевых задач.

Денис Лесняк народився 18 грудня 1979 року. в Полтаві. Останнє місце служби — 10-а окрема гірсько-штурмова бригада, начальник ППО. Загинув 16 серпня 2016 року поблизу с. Єлизаветівка (Мар’їнський район на Донеччині) під час бойового зіткнення з ворожою розвідувально-диверсійною групою, отримавши кульове поранення в шию. У нього залишились мама, дружина і троє дітей.

Посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Похований на Алеї Героїв у Полтаві.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»