У Полтаві на бюджет участі подають проекти фестивалів

Олександр Глазов, голова робочої групи, доповів про кількість поданих та зареєстрованих проектів станом на сьогоднішній день. Всього зареєстровано 61 проект, 10 проектів – на доопрацюванні авторами.

– Приємно, що в цьому році велика кількість стосується не тільки дитячих та спортивних майданчиків, а й фестивалів та інших соціально значущих проектів, – говорить Олександр Глазов.

Дедлайн подання проектів вже закінчився: їх можна було подавати до 2-го серпня. Але від авторів надходять прохання щодо продовження прийому, тому це питання винесли на обговорення сесії. На засіданні всі одноголосно підтримали цю пропозицію.

Під час зустрічі також запропонували деякі зміни до етапів реалізації програми «Бюджету участі 2019». Перевірку проектів запропонували проводити з 2 вересня по 10 жовтня, оприлюднення оцінки проектів – 22 жовтня, жеребкування – 23 жовтня, підготовка до голосування – 24-25 жовтня, голосування – з 28 жовтня по 8 листопада, оголошення переможців – з 8 листопада по 27 грудня. Цю пропозицію також підтримали одноголосно.