У Полтаві на Алмазному планують відновити один із дитячих садків

У відновлення обох дитячих садків потрібно вкладати значні кошти із міського бюджету. За попередніми підрахунками – близько 8-10 мільйонів гривень. У садку на Хоткевича потрібно буде заново прокладати тепломережу, а у іншому – на Івана Мазепи – доведеться проводити хімобробку після бак лабораторії. На Хоткевича приміщення має 4 корпуси, на Мазепи – 5 корпусів. Поки що у міській раді визначаються – яке із приміщень першим повертати до міської власності та наново робити дитячим садком.

Раніше потреби мікрорайону Алмазний забезпечували чотири дитячих садки, тепер працюють лише два. Через це існують постійні черги, соціальна напруга. Наше бачення – потрібно повертати ці приміщення, робити ремонт і відкривати дитячі садки, щоб до них ходили маленькі полтавці, – говорить голова фракції «Батьківщини» у Полтавській міській раді Олег Бєлоножко.

 – Ми розуміємо, що потрібна і баклабораторія, як і решта установ, що містяться у одному із приміщеннь. Проте є головні пріоритети, серед яких на першому місці – діти. Відновлення садочків – це забезпечення комфортну для навчання дітей у нашому місті. Ми знаємо, що у міста багато потреб, однак головні для нас – це соціальні складові, такі як освіта, медицина, – говорить перший заступник Полтавського міського голови Ігор Федій.

Раніше ми розповідали, що від влади міста вимагали побудови дитсадка на Огнівці.