У Полтаві коледж нафти і газу залишився без спортмайданчика — шукають кошти для будівництва нового

Спортмайданчик залишився без штучного покриття та огорожіСпортмайданчик залишився без штучного покриття та огорожі | Фото Анастасії Недогорської

Футбольний майданчик Полтавського коледжу нафти і газу демонтують — зняли покриття та зрізають металеву огорожу

До редакції інтернет-видання «Полтавщина» надійшла інформація про те, що на футбольному полі коледжу нафти та газу яке знаходиться одразу за зупинкою «Мотель», зрізають металеву огорожу.

Приїхавши до коледжу, виявилося що половини огорожі на полі немає. Проте ніякі роботи вже не проводилися та самих робітників на полі не було.

У приймальні директора коледжу нам пояснили, що навколо поля, окрім металевого забору, був ще невисокий дерев’яний. Невідомі спочатку розібрали його, потім металеву сітку над полем, а потім поступово почали розбирати та великий паркан — виймати з нього металеву арматуру. Адміністрація коледжу повісила табличку, що поле в аварійному стані, але і її невідомі зняли й викинули.

Полтавський коледж нафти і газу Полтавський коледж нафти і газу

— Це спортивний майданчик, який облаштував Євген Дикань і передав на баланс коледжу. Але через те, що майданчик був зроблений з певними порушеннями — невитримані розміри та низька якість підготовки під покриття, футбольне поле вийшло з ладу — пояснює перший заступник директора коледжу Іван Бадула. — Зараз адміністрація коледжу шукає фінансування для відновлення цього футбольного поля. А огорожу поки вирішили демонтувати, щоб уникнути травматизму, адже «металісти» розібрали вже дві секції.

Демонтований паркан робітники складають на задньому дворі коледжу. Стару металеву огорожу використають у відновленні спортивного майданчика, який буде більшим за розмірами.

Адміністрація коледжу зверталася до Шевченківської районної ради з проханням профінансувати реконструкцію майданчика. ЇЇ очільник Дмитро Задворкін запропонував використати старе покриття зі стадіону «Динамо» для модернізації. Адміністрація навчального закладу оглянула старе покриття, яке зняли зі стадіону «Динамо», та прийшла до висновку, що воно таке ж, як і старе покриття їх майданчика. Тому немає сенсу погоджуватися на таку реконструкцію.

Також навчальний заклад звернувся до нафтогазових компаній, але поки згоди профінансувати спортивний майданчик не отримали. Тому вирішили демонтувати металеву огорожу щоб її повністю не розібрали і не здали на металолом.

Нагадаємо, що на будівництво спортмайданчика у мікрорайоні «Алмазний» біля старої 4-ї поліклініки планують витратити більше ніж 2 млн грн.

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»