У Полтаві капітально ремонтують дворові проїзди мікрорайону Сади-2

За адресою Героїв АТО, 116, 118 ремонтують дворові проїзди. Останній раз капітальні роботи в дворі цих багатоповерхівок проводились більше 30 років тому.

Старе покриття не підлягає ремонту. Уже кілька днів тут працює спецтехніка, яка виконує капітальний ремонт дворових проїздів. Мешканці тішаться, що дорога тепер буде рівною та безпечною.

Біля кожного під'зди оновлено площадку та зведено пандуси Біля кожного під’зди оновлено площадку та зведено пандуси

— Я живу у будинку, що поруч — на Маршала Конєва, але цими дорогами ходжу щодня, — розповіла полтавка Неля Руніна. — Усі ми дуже чекали, доки тут розпочнеться ремонт, адже ситуація була невтішною. Раніше тут були величезні ями, ходити треба було обережно. А коли проходив дощ — у дворах вода весь час збиралась у вибоїнах. До речі, ремонтують і біля мого будинку. Поки що там ведуться тільки підготовчі роботи, але початок покладено — що найголовніше. Ми дуже вдячні, що керівництво міста нас чує!

Полтавка Неля Руніна Полтавка Неля Руніна

Сьогодні роботи у цьому дворі закінчують:

— Окрім нового асфальту проїжджих частин тут кладуть тротуари та бордюри до них. Оновлюють і площадки перед під’їздами та зводять пандуси, — додає підрядник Валерій Бредун. — Бригади заїхали і в двори будинків, що поблизу. Працюють на совість, тож і робота йде швидко.

Хід виконання ремонтних робіт перевірив міський голова Олександр Мамай. Очільник Полтави особисто контролює дотримання графіків та якість виконання ремонтів на дорогах міста.

— У міському бюджеті на капітальний ремонт вулично-шляхової мережі передбачено майже 147 млн грн. Серед першочергових завдань — вулиці, що витримують найбільше транспортне навантаження. Ще 43 млн грн спрямовано на виконання поточного ремонту на 70 вулицях. Потребують відновлення і міждворові проїзди, адже більшість із них ремонтували останній раз кілька десятків років тому. У дворах близько 150 будинків заплановано здійснити ремонтні роботи. У міському бюджеті на ці потреби закладено 37 млн грн, а також 8 млн на тротуари, — прокоментував Олександр Мамай.

Міський голова Олександр Мамай та підрядник Валерій Бредун Міський голова Олександр Мамай та підрядник Валерій Бредун

При виконанні робіт у дворах, комунальні служби намагаються максимально врахувати побажання мешканців, адже звернень з таких питань надходить чимало.

Уже капітально відремонтували проїзди у дворах будинків за адресами: вул. Баленка, 12, 14, 16, 18, Маршала Бірюзова, 64-а, 66, Кучеренка, 3, 5, 7, пров. Кустарний, 6, 8. Сьогодні проводяться роботи по вул. Кучеренка, 9, 11, Симона Петлюри, 24-а, бульвару Євгена Коновальця, 5, 7, 9, вул. Нікітченка, 6, 4, корп. 1, 2, бульвару Юрія Побєдоносцева, 9, 11, 13, 15 та інших.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради