У Полтаві хотіли прибрати машинки із Корпусного парку

5-го квітня у Полтавській міській раді відбулося засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд та малих архітектурних формпід головуванням заступника міського голови Тетяни Юрченко.

Члени комісії проголосували за кілька дозволів на розміщення літніх атракціонів для дітей. Проте, приміром у Сонячному парку вирішили не розміщувати батути, гірки та атракціони. Натомість запропонували перенести їх до парку Перемоги.

Багато звернень на розміщення саме у Сонячному парку. Але я пропоную відкласти це питання на до вивчення. Можливо ми активізуємо наш парку Перемоги і перенесемо ці атракціони туди. А Сонячний парк залишити як тихе місце, де можна випити каву, почитати газету, – запропонував Вадим Ямщиков.

Члени комісії цю пропозиції підтримали. Також депутат міської ради і голова архітектурної комісії Дмитро Сенчакович запропонував прибрати машинки із Корпусного парку. Оскільки це місце, куди найчастіше приходять туристи і гості міста.

Іноді люди хочуть зробити у Корпусному парку фото, але у нього потрапляють ці машинки, якісь повітряні кульки, – пояснив пропозицію Дмитро Сенчакович.

Проте інший депутат міськради – Едуард Волков – зауважив, що машинки у Корпусному парку нікому не заважають.

А навпаки – є символом для кількох поколінь полтавців. Зрештою, члени комісії погодили розміщення машинок у Корпусному парку, «проти» проголосував Дмитро Сенчакович.

Також у продовження наради депутати проголосували за продовження дозволів на розміщення кількох МАФів терміном на 2 роки.

Нагадаємо, сьогодні у Полтаві демонтували вивіску винного маркету.