У Полтаві горів «Кільцевий» автобус — у водія не було вогнегасника

У Полтаві під час руху загорівся «Кільцевий» автобус. У водія не виявилось при собі вогнегасника, тому пожежу ліквідували рятувальники.

24 березня у Полтаві на вулиці Великотирнівській, біля зупинки «Сади-1», спалахнув автобус. Він рухався за 21 маршрутом («Кільцевий»). За словами очевидців, під час руху з автобусу повалив дим, тому водій зупинився й випустив пасажирів.

Автобус почав горіти, але водій не міг самотужки ліквідувати пожежу, так як виявилось, що в нього немає вогнегасника. Першими на місце події прибули патрульні інспектори, вже за мить приїхали й пожежники.

Як повідомили у прес-службі ДСНС в Полтавській області, виклик надійшов о 11:06, а вже в 11:20 пожежу ліквідовано. Вогонь знищив моторний відсік. Причину пожежі наразі ще не встановлено.

Маркування ТОВ «Віраж-В»

Табличка 21 «Кільцевого» маршруту

Відомо, що автобус належить перевізнику ТОВ «Віраж-м». Цікаво, що ця компанія не має дозволу на «Кільцевий» маршрут, адже не вигравала відповідний конкурс. Пропонуємо владі ретельно перевірити перевізників на дотримання норм безпеки та відповідність дозволам на рух по здійснюваним ним маршрутам. Адже хочеться почувати себе в безпеці, коли їдеш в громадському транспорті.

Нагадаємо, що 22 листопада 2015 року, на зупинці «Гетьмана Сагайдачного» ( Фурманова) підпалили маршрутку, яка їхала до Полтави з Супрунівки. Тоді поліція так й не змогла знайти винуватих, хоча й повідомила, що справа стосувалася розподілу ринку.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»