У Полтаві джип ледь не переїхав жінку на пішохідному переході

Коротке трьохсекундне відео з’явилося 6-го травня на каналі YouTubeкористувача TacitTacis. На відео, знятому за допомогою автомобільного реєстратора, видно перехід, по якому йдуть пішоходи. Зліва дорогу починає переходити молода жінка. Один автомобіль пригальмовує і пропускає її, а от джип, який рухається по зустрічній смузі просто на переході додає газу і ледь не переїжджає пішохода. Жінка зуміла вчасно зупинитися і відбулася легким переляком, хоча легко могла опинитися під колесами авто. Водія міг би виправдати той факт, що “зебра” на переході майже стерта, але перед самим переходом встановлений відповідний дорожній знак.

[embedded content]

«Я гадаю, це відео стане номінантом на найбільш інформативне коротке відео ютуба (дві з половиною секунди)… Також викладаю відео, сподіваючись, що люди, які переходять дорогу, будуть брати до уваги мерзотну позицію водіїв дорогих джипів», – написав користувач TacitTacis у коментарі до відео.

Нагадаємо, раніше під Полтавою “Фольксваген Крафтер” на переході насмерть збив людину. Чоловік переходив дорогу на “червоне” світло. Також на Полтавщині легковик збив 18-річного велосипедиста, який виїхав на смугу зустрічного руху.