У Полтаві дрегрейсери закрили сезон

У суботу в Полтаві відбулися завершальні гонки сезону з дрегрейсингу. Змагання пройшли в аеропорту «Полтава». Пілоти-переможці, окрім емоцій, отримали ще й подарунки від мережі магазинів «Автохімкомплект». 

Найкращі пілоти України змагалися в 6 класах, залежно від об’єму двигуна: до 2-х літрів, від 2 до 3,5 літрів, машини з переднім приводом, заднім, та повним, а також найпотужніші, в класі «unlim».

Нагадаємо, дрег-рейсінг — гоночне змагання, що є спринтерським заїздом. Перегони на прискорення проводилися на злітній смузі аеропорту «Полтава». Водії долали пряму ділянку довжиною в чверть милі (402 метрів). За спринт кожному пілоту нараховували певну кількість балів. У перегонах взяло участь близько півтисячі пілотів.

Дощ не завадив глядачам змагань приїхати на обрану локацію та побачити перегони.

— Під дощем та в похмуру погоду дивитися заїзди мені сподобалось навіть більше, ніж в сонячну. Природа додала ефектів,— розповів глядач змагань Артур Передерій. — Добре, що в нашому місті автоспорт живий і сьогодні у всіх полтавців є можливість долучитися до дрег-рейсингу.

Dragracing Audi

Організатор змагань Дмитро Кустуров розказав, що проведення змагань між автомобілістами — його хобі та пристрасть. Це далеко не перші заїзди, організовані автолюбителем.

— Я люблю припливи адреналіну, розганяючись на дорогах. Це неймовірні відчуття, тож я хочу, щоб пілоти теж мали змогу відчути це. Як і полтавці та гості міста — хоча б з трибун. Переможці перегонів отримали драйвові емоції, а також подарунки від спонсорів. Одним з головних партнерів першості стала мережа магазинів «Автохімкомплект». Бренд з’явився на ринку ще 12 років тому, а зараз є соціально відповідальною компанією. Магазини допомагають дітям з неблагополучних родин та воїнам АТО. «Автохімкомплект» підтримує розвиток спорту та здорового способу життя. Тому й виявили бажання стати спонсором змагань з дрег-рейсингу.

— Я рада, що ми маємо можливість долучитися до соціальних програм міста. А дрег-рейсинг — чудовий привід це зробити. Автоспорт у Полтаві та області повинен розвиватися. А ми виступаємо за популяризацію спорту та активного способу життя загалом, — говорить директор мережі «Автохімкомплект» Катерина Шаблій.

Представники фірми, принагідно, запрошують всіх автолюбителів привести до ладу власні машини, завітавши до фірмових магазинів на Зіньківській, 14 та Великотирнівській, 40-Б або заїхавши на СТО на Половка, 70-Б.

Андрій ПЕТРОВ