У Полтаві допитали колег убитого в Кременчуці судді

 У Полтаві за допомогою відеоконференції допитали сімох суддів – колег убитого судді Автозаводського районного суду Кременчука Олександра Лободенка.

Другий день поспіль у Полтаві учора розглядали справу про вбивство міського голови Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенка. 

На сьогоднішньому судовому засіданні в Київському районному суді допитали сімох свідків — суддів, які за життя Олександра Лободенка працювали з ним.

Усі судді зазначили, що на Лободенка не здійснювався тиск, йому не погрожували і він не міг винести завідомо неправомірне рішення. Свідки позитивно відгукувалися про свого колегу.

“Він характеризувався, як добропорядний суддя, сім’янин… Він розглядав цивільні справи і був слідчим суддею”, – повідомила суддя Ліна Обревко, колишня голова суду. Ніхто зі свідків не повідомив про обставини смерті, хоча кілька суддів розповіли, що навідували його в лікарні. “Подробиці так, як і всі громадяни, вже дізнавалася з газет”, – сказала суддя Діна Андрієць.

“Я пам’ятаю, що це було, здається, 2014 року. Я на той час була на курсах підвищення кваліфікації у місті Харкові. І з новин я дізналася, що відбулося вбивство судді Автозаводського суду”, – розповіла суддя Оксана Пальчик.

Також свідки зазначили, що не знали особисто міського голову Кременчука Олега Бабаєва, якого вбили за кілька місяців після Олександра Лободенка.

Нагадаємо, убивство Бабаєва та убивство судді Лободенка об’єднали в одну справу і підозрюваним вже винесли звинувачення. Розгляд справи продовжать сьогодні