У Полтаві до середини 2018 року планують реставрувати Палац дитячої творчості

Палац дитячої та юнацької творчості на вул. Пушкіна у Полтаві Палац дитячої та юнацької творчості на вул. Пушкіна у Полтаві | Фото Дарини Синицької

Влада Полтави виділила 6 млн грн на реставрацію Палацу дитячої творчості, строки якої — середина 2018 року

Управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на реставрацію Палацу дитячої та юнацької творчості. Будівля розташована на вул. Пушкіна, 30 і є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Очікувана вартість робіт — 6,2 млн грн. Фірми, які хочуть взяти участь у конкурсі, мають подати заявки до 15 лютого включно. Торги призначені на 20 лютого. Після цього із переможцем укладуть договір. Згідно з ним, виконавець має закінчити роботи до кінця червня 2018 року.

Згідно з тендерною документацією, під час реставрації у будівлі мають встановити нові металопластикові вікна, відремонтувати дах над сценою, фасад та балкони, бокові виходи та центральний вхід, а також прилеглу територію.

Нагадаємо, у 2015 році УКБ провело тендер реставрацію будинку Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко, вартістю 8,3 млн грн. Конкурс виграло підприємство «Укрінтербуд». Згідно з початковим договором, ремонт мав закінчитися у вересні 2016 року. Після підписання на початку жовтня додаткової угоди на 3 млн грн, період виконання робіт уточнили — з жовтня 2016 по червень 2017 року.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»