У Полтаві для затримання п’яного водія залучили 7 машин патрульної поліції

У Полтаві 7 машин патрульної поліції переслідували ВАЗ-2115 з п’яним водієм за кермом, правопорушника затримали вже під Полтавою

Ввечері 28 березня патрульна поліція Полтави помітила на Київському шосе ВАЗ-2115 (Lada Samara), у якого не працювала ліва фара ближнього світла. Водій не зупинився на вимогу поліції, тому почалося його переслідування. В результаті погоні водія наздогнали лише у с. Мильці Полтавського району. Про це повідомили в прес-служба патрульної поліції.

Користувач Youtube Дмитро повідомив, що машину переслідували понад 5 автомобілів. Хоча у патрульній поліції заявили, що горе-водія затримав той же автомобіль, що й виявив правопорушення. При цьому, підтвердили, що орієнтування на ВАЗ-2115 було розіслано 7 автомобілям. Погоня відбувалась протягом 15 хвилин.

Коли водія зупинили, то результати проходження тесту на вміст алкоголю в нього виявили 0,42 проміле, що вдвічі перебільшує норму.

На правопорушника складено 3 протоколи: за ст. 130 (керування транспортного засобу в стані алкогольного сп’яніння), ст. 122-2 (не зупинка на вимогу працівника поліції) та 122 (створення аварійної обстановки) КупАП. Автомобіль ВАЗ 2115 відправили на штрафмайданчик.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»