У Полтаві дільничні інспектори та інформація про них з’явилися на білбордах

Білборд з інформацією про дільничного офіцера Білборд з інформацією про дільничного офіцера | Фото: pl.npu.gov.ua

На кожному білборді вказані адреси опорних пунктів, телефони дільничних та контакти відповідних служб Полтавської міської ради

Заради зменшення рівня злочинності та залучення громадян до співпраці із поліцейськими, керівництво поліції Полтави спільно із міською владою розробили та розмістили по місту білборди з інформацією про дільничних інспекторів поліції, що працюють Шевченківському, Київському та Подільському районах Полтави. Про це повідомили у Полтавському відділі поліції.

— На кожному білборді вказані адреси опорних пунктів, телефони дільничних та контакти відповідних служб Полтавської міської ради, за якими, у разі необхідності, ви можете звертатись. Даний проект створено, аби усі полтавці знали та розуміли, що ми прагнемо прийти на допомогу і разом протидіяти злочинності. Крім того, вкотре звертаємо увагу населення до питання тісної співпраці з поліцією, — розповів керівник поліції міста Олександр Терела.

Нагадаємо, що така форма співпраці правоохоронців та громади для Полтави вже не нова — аналогічну акцію міліція проводила у 2012 році.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»