У Полтаві чиновники планують надати дозвіл на розміщення вже встановленого рекламного екрану на ЦУМі

Чиновники планують погодити розміщення рекламного екрану на ЦУМі лише за місяць Чиновники планують погодити розміщення рекламного екрану на ЦУМі лише за місяць

За місяць Полтавський міськвиконком надасть дозвіл на розміщення вже змонтованого на будівлі ЦУМа рідкокристалічного екрана

16 листопада виконком Полтавської міськради має надати дозвіл на встановлення рекламного екрану на будівлі «ЦУМа». Відповідний проект рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами» був опублікований на сайті Полтавської міськради учора, 17 жовтня. Власники торгового центру не стали чекати рішення і вже розмістили телевізор.

Згідно, з документом, ПрАТ «Торговий дім «ЦУМ» отримає дозвіл на розміщення тимчасового рекламного засобу — настінного телевізійного рідкокристалічного екрану (4,516×2,591 м) — терміном на 1 рік. Він повинен бути постійно заповнений рекламним зображенням або соціальною рекламою. Власнику екрану має укласти договір з КАТП-1628 на прибирання території поряд з ним та підтримувати його в належному стані. Крім того, КП «Полтава-сервіс» ще повинно укласти договір з розповсюджувачем зовнішньої реклами про надання в користування місця, яке перебуває у комунальній власності, для розташування спецконструкції.

Всі ці умови «Торговий дім «ЦУМ» мав би виконати після прийняття відповідного рішення на засіданні Полтавського міськвиконкому. Орієнтовно його призначили на 16 листопада. Контролювати ж виконання буде перший заступник міського голови Михайло Шевченко та заступник мера з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко.

Чиновників не збентежив той факт, що власники не стали чекати їхнього рішення. Екран встановили ще близько тижня тому. Наразі з нього інформують про час та можливість замовлення реклами. Чи виконали власники ТЦ умови ще не прийнятого рішення, не відомо.

Нагадаємо, раніше Полтавська міськрада виключила будівлю ЦУМа з переліку об’єктів культурної спадщини міста. Відповідне рішення «Про виконання наказу управління культури Полтавської ОДА» прийняли депутати на сесії 15 вересня. За нього проголосували 32 обранці з 40 присутніх.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»