У Полтаві чоловік перетворив квартиру на тераріум

У квартирі полтавця Сергія Філоненка на кількох квадратних метрах співіснує кілька видів рептилій та півсотні тарантулів, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

Ця кімната нагадує тераріум. Тут все облаштовано під потреби рептилій. Крім екзотичної ящірки, у фотографа Сергія живе чотири пітони. Один з них, тигровий, важить до 10 кг та має довжину 3,5 метри.

Перша рептилія в квартирі з’явилася 9 років тому.

“Утримувати плазунів не складно. В їжі не вибагливі. Ось ця самка альбінос чекає на потомство. За час вагітності, а це майже три місяці, нічого не їла”, – розповідає Сергій Філоненко.

Прихисток у квартирі чоловіка знайшли й екзотичні жаби, а у пластикових коробках та тераріумах живе півсотні павуків-птахоїдів. Комахи ведуть спокійний спосіб життя, рідко тікають. Меню в таких квартирантів специфічне – таргани та мухи.

Своїх підопічних власник возить на спеціальні виставки.

“У нас есть клуб в Днепре, клуб любителей пауков -птицеедов У нас выставки 2 раза в год показываем людям тех животных, что можно содержать их дома”, – зазначив Сергій Філоненко.

Також у акваріумі чоловік вирощує корали, завезені з Червоного моря. Для їхнього росту потрібна сіль, дистильована вода та спеціальне каміння.